LAJMI I FUNDIT:

Atletico Madridi gjithnjë e më afër transferimit të Hector Bellerinit

Atletico Madridi gjithnjë e më afër transferimit të Hector Bellerinit

Hector Bellerin është duke e menduar largimin nga Arsenali në këtë afat kalimtar të kësaj vere.

Reklama

Mbrojtësi spanjoll nuk është i lumtur me qëllimet e The Gunners dhe dëshiron që të kalojë te një skuadër ku mund të fitojë trofe.

La Razon raporton se Atletico Madridi ka filluar bisedimet me agjentin e Bellerin për ta mbyllur transferimin e tij sa më parë të jetë e mundur.

25-vjeçari thuhet se i ka bërë me dije Mikel Artetas se e dëhsiron rikthimin në Spanjë, e që Diego Simeone e pëlqen lojën e tij.

Bellerin drejt largimit nga Arsenali, tri skuadra e duan spanjollin
Lexo po ashtu Bellerin drejt largimit nga Arsenali, tri skuadra e duan spanjollin

Arsenali mund ta lë të largohet Bellerinin, pasi Cedric Soares i Southamptonit pritet të zë vendin e tij në Emirates.

Në garë për mbrojtësin nuk janë vetëm Rojiblancos, pasi atë e duan edhe Sevilla e Real Betis. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Liga e Evropës
“Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales

“Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales

Liga e Evropës
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Liga e Evropës
Skuadra e Ferizajt futet në karantinë para ndeshjes së barazhit me Lirinë

Skuadra e Ferizajt futet në karantinë para ndeshjes së barazhit me Lirinë

Superliga
Ministri i Sportit i Arabisë Sauditë lë të kuptohet për transferimet e Messit dhe Benzemas

Ministri i Sportit i Arabisë Sauditë lë të kuptohet për transferimet e Messit dhe Benzemas

Ligat tjera
Kalo në kategori