Ajo sigurohet të marrë vëmendje sa herë që publikon imazhe e video në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për modelen, aktoren dhe prezantuesen nga Peja, Arta Nitaj, e cila falë postimeve në Instagram ka mbledhur edhe mijëra ndjekës.

Zeshkania shpesh shfaqet provokuese në fotografitë që ndan, por kësaj radhe solli diçka krejtësisht tjetër për fansat.

Foto: Screenshot/Instagram

Bukuroshja, e cila së fundmi është bërë pjesë e spektaklit “Dance With Me”, solli një imazh nga fëmijëria.

Në vështrim të parë shihet se nuk ka ndërruar edhe aq shumë në pamje, përkundër ndërhyrjeve të vogla që ka bërë.

View this post on Instagram

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Sidoqoftë, ajo po vazhdon të jetë tejet e përfolur në fushën e showbizit dhe në faqet rozë.

Reklama

Momentalisht është e fokusuar në shoun “Dance With Me” dhe theksoi se ka gabuar profesion, pasi i pëlqen shumë të vallëzojë. /Telegrafi/

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)