Bukuroshja Arta Nitaj është gjithmonë shumë e përfolur për imazhet provokuese që ajo ndan me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shpesh publikon fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme apo pushimet luksoze, ndërsa në të shumtën e rasteve ngacmon imagjinatën e fansave me linjat e saj trupore.

Një gjë të tillë, Nitaj e ka bërë edhe në imazhin e fundit të ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, ku ka pozuar në saunë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Teksa ka shijuar relaksin dhe efektet e mira që jep sauna, bukuroshja e njohur nuk ka hezituar që të realizojë një fotografi në bikini, duke theksuar figurën e saj trupore.

View this post on Instagram

@meshki 🌿

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on Sep 18, 2020 at 11:30am PDT

Modelja dhe aktorja me prejardhje nga Peja është e kujdesshme ndaj ushtrimeve në palestër, ku si rezultat i tyre arrin që të ketë një trup kaq fin.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nuk kanë munguar, një pjesë e mirë e të cilëve e kanë komplimentuar Artën për fizikun e saj.

Arta Nitaj pozon 'topless' nga mbrapa, vë në dukje të pasmet atraktive Arta Nitaj pozon 'topless' nga mbrapa, vë në dukje të pasmet atraktive

Arta u bë e njohur nga hit-seriali “O Sa Mirë”, ku luante rolin e ‘Xhesikës’, teksa më pas u shfaq edhee në programe të ndryshme televizive si moderatorë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Grateful 🌸 @meshki

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on Sep 16, 2020 at 11:43am PDT