Ajo është padyshim njëra nga modelet dhe njëherësh aktoret më të pëlqyera në estrada shqiptare.

Bëhet fjalë për Arta Elezaj, e cila në mënyrë të vazhdueshme sjell imazhe atraktive për fansat e saj.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka vendosur të publikojë një fotografi mjaft tërheqëse.

View this post on Instagram

🤍 @jetonbylykbashi

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jun 19, 2020 at 9:28am PDT

E veshur me një bluzë të bardhë dhe një palë pantallona ‘nude’, Arta ka vënë në pah linjat trupore, të cilat komentohen në masë të madhe.

Flokët e saj kaçurrela i ka lënë të lira mbi supe, teksa shihet se ka vendosur edhe aksesor të ndryshëm në duar.

View this post on Instagram

Just turn your back to the wind and give it a go 🖤

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jun 18, 2020 at 11:32am PDT

Përndryshe, Arta është bërë shumë e dashur për publikun shqiptar gjatë paraqitjes së saj në serialin ‘O sa mirë’. /Telegrafi/