Këngëtarja e njohur Arta Bajrami është shumë e dashur nga fansat e muzikës së saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, teksa në të shumtën e rasteve së fundmit ndan me ta hitet e saj të vjetra të kënduara ndër vite.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Mirëpo nuk mungojnë edhe fotografitë nga përditshmëria, në të cilat ajo shfaqet gjithnjë atraktive dhe tërheqëse.

Foto: Arta Bajrami/InstaStory

Së fundmi, Bajrami ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë, teksa vë në pah linjat.

Një palë syze dielli dhe ngjyra e kuqe e flokëve të saj kompletojnë dukjen e këngëtares, e cila arriti që me këto imazhe të rrëmbejë vëmendjen e fansave.

👄💯👑

A post shared by • A R T A • (@artathequeen) on May 27, 2018 at 12:52am PDT

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e saj nuk kanë munguar.

Arta ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë projekte të reja gjatë verës, dhe do të jetë më aktive me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

#tbt #photosession with the best @artonhumolli @artonhumolli_photography

A post shared by • A R T A • (@artathequeen) on May 25, 2018 at 7:19pm PDT