Është modele e Victoria’s Secret dhe është mësuar të tregojë trupin, por të dielën, Stella Maxwell postoi një foto gjysmëzhveshur në Instagram, duke treguar gjoksin për 1.7 milionë ndjekësit e saj.

Modelja 26-vjeçare, e cila kohët e fundit është cilësuar si femra më seksi në botë, duket e mrekullueshme e shtrirë në bar, në një kopsht shumë piktoresk.

stella1

Në këtë fotografi, ajo ishte veshur vetëm me një palë pantallona shumë të shkurtra, po jeshile. /TCH/

st1 st2