LAJMI I FUNDIT:

Arsenali planifikon katër shitje të mëdha, ndër ta edhe Mustafi

Arsenali planifikon katër shitje të mëdha, ndër ta edhe Mustafi

Klubi anglez, Arsenali thuhet se po planifikon të shesë katër mbrojtës këtë verë.

Sipas mediumit The Times, Arsenali do të përpiqet të shesë katër mbrojtës si pjesë e rregullimit të skuadrës së madhe që mund të shihte klubin që nënshkruan me Gabriel Magalhaes nga Lille.

Menaxheri Mikel Arteta do të detyrohet të heqë qafe disa mbrojtës, me Rob Holding dhe Calum Chambers në mesin e atyre që janë në shitje.

Superkompjuteri parashikon tabelën e plotë të Ligës Premier për sezonin 2020-21, kush shpallet kampion dhe kush bie nga elita?
Lexo po ashtu Superkompjuteri parashikon tabelën e plotë të Ligës Premier për sezonin 2020-21, kush shpallet kampion dhe kush bie nga elita?

Emra tjerë në listë nga mbrojtja janë edhe shqiptari Shkodran Mustafi dhe greku Sokratis Papastathopoulos.

Pretendohet gjithashtu se janë transferuar në listë katër mesfushorë, përfshirë Matteo Guendouzi, ndërsa Topçinjtë do të shikojnë gjithashtu të shesin dy sulmues.

Gabriel e ka kaluar javën duke diskutuar të ardhmen e tij me oferta në tryezë dhe raportohet se është i ngazëllyer nga një sfidë e re në Ligën Premier. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Evitohet tragjedia në Spanjë, terroristët kishin urdhër të qëllonin futbollistët dhe tifozët e Real Madridit

Evitohet tragjedia në Spanjë, terroristët kishin urdhër të qëllonin futbollistët dhe tifozët e Real Madridit

La Liga
Rekordi i tij u thye nga Nedim Bajrami, flet futbollisti rus Kirichenko: Nuk e prisja nga Shqipëria

Rekordi i tij u thye nga Nedim Bajrami, flet futbollisti rus Kirichenko: Nuk e prisja nga Shqipëria

Ndërkombëtare
Southgate tregon pse nuk shkëlqeu Anglia në ndeshjen e parë, ka disa fjalë edhe për Jude Bellingham

Southgate tregon pse nuk shkëlqeu Anglia në ndeshjen e parë, ka disa fjalë edhe për Jude Bellingham

Ndërkombëtare
Ronaldinho “shpërthen” ndaj Brazilit: Nuk do t’i shikoj ndeshjet e tyre, shumica janë lojtarë mesatarë

Ronaldinho “shpërthen” ndaj Brazilit: Nuk do t’i shikoj ndeshjet e tyre, shumica janë lojtarë mesatarë

Përfaqësueset
Capello krahason Calafiorin me legjendën e Realit: Edhe ai njësoj ka ndryshuar pozitën

Capello krahason Calafiorin me legjendën e Realit: Edhe ai njësoj ka ndryshuar pozitën

Ndërkombëtare
Ylli i Barcelonës tronditë me deklaratë: Kam menduar ta lë futbollin

Ylli i Barcelonës tronditë me deklaratë: Kam menduar ta lë futbollin

La Liga
Kalo në kategori