LAJMI I FUNDIT:

Sokratis Papastathopoulos

22 Artikuj

Janë plot 14 lojtarë që kanë luajtur për Milanin, por ju mund të keni harruar që kanë qenë pjesë e kuqezinjve

Janë plot 14 lojtarë që kanë luajtur për Milanin, por ju mund të keni harruar që kanë qenë pjesë e kuqezinjve

Serie A
Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Premier League
Arsenali dhe politika e keqe e transferimeve – i bleu për rreth 200 milionë euro, i largoi falas

Arsenali dhe politika e keqe e transferimeve – i bleu për rreth 200 milionë euro, i largoi falas

Premier League
Mustafi e Sokratis kontaktohen nga Genoa për një transferim në afatin e janarit

Mustafi e Sokratis kontaktohen nga Genoa për një transferim në afatin e janarit

Premier League
Arsenali përgatit tri largime, dy mbrojtës dhe një mesfushor

Arsenali përgatit tri largime, dy mbrojtës dhe një mesfushor

Premier League
Arsenali planifikon katër shitje të mëdha, ndër ta edhe Mustafi

Arsenali planifikon katër shitje të mëdha, ndër ta edhe Mustafi

Premier League
Arteta do t’i largojë pesë lojtarë nga Arsenali, në mesin e tyre edhe Mustafin

Arteta do t’i largojë pesë lojtarë nga Arsenali, në mesin e tyre edhe Mustafin

Premier League
Arsenali dështon të fitojë ndaj Crystal Palace

Arsenali dështon të fitojë ndaj Crystal Palace

Premier League
Granit Xhaka asiston tek goli i Sokratisit ndaj Crystal Palace

Granit Xhaka asiston tek goli i Sokratisit ndaj Crystal Palace

Premier League
Notat e lojtarëve: Watford 2-2 Arsenal, vlerësimi i Xhakës dhe të tjerëve

Notat e lojtarëve: Watford 2-2 Arsenal, vlerësimi i Xhakës dhe të tjerëve

Premier League
Xhaka: Duam ta fitojmë Ligën e Evropës për Mkhitaryanin

Xhaka: Duam ta fitojmë Ligën e Evropës për Mkhitaryanin

Liga e Evropës
Everton 1-0 Arsenal: Notat e lojtarëve, Mustafi në nivel

Everton 1-0 Arsenal: Notat e lojtarëve, Mustafi në nivel

Premier League
“Fabrika e parave” e mban emrin e Borussia Dortmundit – 400 milionë euro shitje në pesë vite me yje si Dembele, Aubameyang e Pulisic

“Fabrika e parave” e mban emrin e Borussia Dortmundit – 400 milionë euro shitje në pesë vite me yje si Dembele, Aubameyang e Pulisic

Bundesliga
Testet e shpejtësisë te Arsenali, si Aubameyang askush, dëshpërojnë mesfushorët e qendrës

Testet e shpejtësisë te Arsenali, si Aubameyang askush, dëshpërojnë mesfushorët e qendrës

Premier League
Dy formacionet e mundshme të Emeryt me Arsenalin në sezonin 2018/19

Dy formacionet e mundshme të Emeryt me Arsenalin në sezonin 2018/19

Premier League
Zyrtare: Sokratis nënshkruan me Arsenalin

Zyrtare: Sokratis nënshkruan me Arsenalin

Bundesliga
Arsenali dhe Dortmundi në bisedime për shkëmbim lojtarësh, Mustafi mund të rikthehet në Bundesliga

Arsenali dhe Dortmundi në bisedime për shkëmbim lojtarësh, Mustafi mund të rikthehet në Bundesliga

Bundesliga
Arsenali i Emery në kërkim të mbrojtësve, Benatia dhe Sokratis në listë

Arsenali i Emery në kërkim të mbrojtësve, Benatia dhe Sokratis në listë

Premier League
Sokratis i ofrohet Milanit

Sokratis i ofrohet Milanit

Serie A
Juve tenton transferimin e Sokratisit

Juve tenton transferimin e Sokratisit

Serie A
Chelsea dhe Arsenali ‘luftojnë’ për Papastathopoulos

Chelsea dhe Arsenali ‘luftojnë’ për Papastathopoulos

Premier League
Lojtarët e BVB reagojnë ndaj UEFA-s: Askush nuk mund të luante pas asaj që ndodhi, ne jemi njerëz

Lojtarët e BVB reagojnë ndaj UEFA-s: Askush nuk mund të luante pas asaj që ndodhi, ne jemi njerëz

Liga e Kampionëve