LAJMI I FUNDIT:

Arsenali kalon tutje (Video)

Arsenali kalon tutje (Video)

Arsenali ka kalua në çerekfinale e Kupës EFL pasi mposhti me lehtësi Readingun 2-0.

Reklama

Revolveristët e nisin mirë takimin, por goli nuk ishte në horizont dhe për të u desh të pritet deri në minutën e 33-të.

Ishte Oxlade-Chamberlain që shënoi dhe me këtë rezultat u mbyll pjesa e parë.

Në pjesën e dytë Arsenali kërkonte golin e sigurisë dhe e gjeti vetëm në minutën e 77-të me të njëjtin lojtar.

Arsene Wenger pushoi shumicën e futbollistëve kryesor për ndeshjen e fundjavës. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Cila skuadër i ka tifozët më të zhurmshëm në Ligën e Kampionëve - publikohet lista

Cila skuadër i ka tifozët më të zhurmshëm në Ligën e Kampionëve - publikohet lista

Liga e Kampionëve
Si mund të dështojë transferimi i Jude Bellingham te Real Madridi

Si mund të dështojë transferimi i Jude Bellingham te Real Madridi

La Liga
Mendes zbulon për herë të parë se përse i ka ndarë rrugët me Cristiano Ronaldon

Mendes zbulon për herë të parë se përse i ka ndarë rrugët me Cristiano Ronaldon

Ndërkombëtare
Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Bundesliga
Kroos i dashuruar në lojën e talentit të Real Madridit: Ky djalë duhet të stërvitet me ne çdo ditë sepse është i mrekullueshëm

Kroos i dashuruar në lojën e talentit të Real Madridit: Ky djalë duhet të stërvitet me ne çdo ditë sepse është i mrekullueshëm

La Liga
Shuma astronomike: Messi dhe Benzema afër marrëveshjes me Arabinë Saudite

Shuma astronomike: Messi dhe Benzema afër marrëveshjes me Arabinë Saudite

Ligat tjera
Kalo në kategori