LAJMI I FUNDIT:

Ariu “alkoolist”, pi birra nga shqiptari (Video)

Ariu “alkoolist”, pi birra nga shqiptari (Video)

Gjëra që ndodhi ndër shqiptarë...

Reklama

Ariu pijanec vendos te dehet me birra.

Ariu pijanec vendos te dehet me birra.

Posted by JETA OSH QEF on Saturday, 12 September 2015

Në trend Fun

Më shumë
Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Kjo grua ka 26 pemë Krishtlindjesh në shtëpinë e saj: I duhen tre muaj për t'i dekoruar sipas shijes së saj

Kjo grua ka 26 pemë Krishtlindjesh në shtëpinë e saj: I duhen tre muaj për t'i dekoruar sipas shijes së saj

Fun
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Kalo në kategori