Këngëtarja e re shqiptare, Arilena Ara, ka publikuar në YouTube projektin e saj të parë me videoklip, “Aeroplan”.

Fituesja e X Factor 2 ka vazhduar karrierën e saj pas triumfit, duke publikuar dhe projektin e saj të parë “Aeroplan”.

Bëhet fjalë për një projekt mjaft ritmik, i cili e shfaq të fuqishme këngëtaren e re.

Arilena me këtë projekt ka treguar se i ka të gjitha predispozitat për t’u shndërruar në një yll të madh të skenës muzikore. /Telegrafi/