LAJMI I FUNDIT:

Arbana Osmani e ndoqi nga tribunat ndeshjen e Italisë me Shqipërinë, teksa me flamur bëri tifo për Kombëtaren Shqiptare

Arbana Osmani e ndoqi nga tribunat ndeshjen e Italisë me Shqipërinë, teksa me flamur bëri tifo për Kombëtaren Shqiptare
Foto: Arbana Osmani/Instagram

Të shtunën, Shqopëria është përballur me Italinë në ndeshjen e saj të parë në kuadër të Kampionatit Evropian 2024.

Ndeshja e zhvilluar në “Iduna Park” të Dortmundit, mblodhi shqiptarët më shumë se kurrë brenda dhe jashtë stadiumit – të cilët bën tifo të të madhe për Shqipërinë.

Pjesë e tribunave ishin edhe shumë fytyra publike, e një ndër to ishte edhe prezantuesja ikonike e dy edicioneve të para të Big Brother VIP Albania, Arbana Osmani.


Foto: Arbana Osmani/Instagram

Ajo ishte bashkë me burrin e saj, regjisorin Eduart Grishaj, teksa publikoi në Instagram disa video ku shihej duke valvitur flamurin kombëtar në tribuna.

Shqipëria përjetoi humbje nga Italia në këtë ndeshje, me rezultat 2-1. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Në trend Magazina

Më shumë
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori