LAJMI I FUNDIT:

Antonela Berisha: Iliri dhe Arjola janë banorët më falsë brenda shtëpisë

Antonela Berisha: Iliri dhe Arjola janë banorët më falsë brenda shtëpisë

Anontela Berisha është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP disa javë më parë.

Reklama

Gjatë qëndrimit në spektaklin e famshëm, ajo u përball me situata të ndryshme, debate e bëri po ashtu edhe shumë rrëfime nga jeta private dhe ajo profesionale.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” ndërkohë në një lojë të përfshirë në programin e “E diell” ka zbuluar se cilët ishin banorët falsë brenda shtëpisë.

Antonela Berisha (Foto: YouTube)

Ajo etiketoi balerinin Ilir Shaqiri dhe aktoren Arjola Demiri duke treguar edhe arsyet për mendimin e dhënë.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania

“Unë e mendoja shumë ndryshe Ilirin para se të hyja duke parë edhe ato skenat nga jashtë që kam thënë ta shikoj edhe me një sy ndryshe e kuptoj gjithmonë që është një fasadë dhe gjithë javës rri super i qetë dhe pastaj në prime mundohet të krijoj ndonjë situatë thjesht që të përflitet për të”, tha ajo për Ilirin.

Antonela Berisha (Foto: YouTube)

“Pavarësisht të gjithave përdor gjithmonë atë imazhin e vuajtjes që unë nuk jam dakord dhe baraspeshon vuajtjet e të tjerëve me të vetat dhe thotë unë kam më shumë vuajtje se ju ndërkohë që nuk ia di historinë shumë personave, nuk flas për veten këtë rast por edhe shumë personave të tjerë që janë atë”, kanë qenë fjalët e Antonelës për Demirin.

Berisha duhet theksuar se u bë e famshme për publikun me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë, “Përputhen”. /Telegrafi/

Antonela Berisha (Foto: Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori