LAJMI I FUNDIT:

Ant-Man and the Wasp: Quantumania vjen në Cineplexx me eventin ‘Superheroes Night’ ku do të ketë edhe shpërblime!

Ant-Man and the Wasp: Quantumania vjen në Cineplexx me eventin ‘Superheroes Night’ ku do të ketë edhe shpërblime!

Njëri nga filmat e shumëpritur nga Marvel Studios, Ant-Man and the Wasp: Quantumania arrin në Cineplexx më 16 shkurt, me eventin Superheroes Night ku do të ketë shumë shpërblime.

Reklama

Ky event do të mbahet në të dy kinematë e Cineplexx, në Prishtinë dhe në Prizren, duke filluar nga ora 19:00.

Presidenti i Marvel Studios, Kevin Feige thotë se Ant-Man and the Wasp: Quantumania është filmi më i rëndësishëm në MCU që nga Avengers: Endgame. Paul Rudd dhe Evangeline Lilly rikthehen në rolet e tyre si Ant-Man dhe Wasp ku në këtë pjesë gjejnë veten duke eksploruar Quantum Realm së bashku me vajzën e tyre, duke ndërvepruar me krijesa të reja të çuditshme dhe duke hyrë në një aventurë që i shtyn ata përtej kufijve të asaj që ata mendonin se ishte e mundur.

Sida e tyre e rradhës përfshinë shfaqjen e një karakteri të ri, Kang the Conqueror (luajtur nga Jonathan Majors), i cili do të luajë një rol të madh në hyrjet e Marvelit që do të vijnë, duke përfshirë “Avengers: The Kang Dinasty” që pritet të dal në kinema në vitin 2025.

Gjatë eventit ‘Superheroes Night’, të enjten do të dhurohen këto shpërblimet në Cineplexx:

Në kinemanë në Prishtinë:

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Replay

5x duksa nga Gagi Gift Shop

Në kinemanë në Prizren:

5x duksa nga Marso Merch

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Carpisa

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx, ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit Cineplexx KS apo direkt në kinema prej orës 15:30.


Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Magazina
Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Kalo në kategori