Familja Lipa, Dukagjini, Anesa, Dua, Rina dhe Gjini, janë duke shijuar pushimet në jug të Shqipërisë.

Personazhet në fjalë tashmë kanë zënë një vend të veçantë në shoëbizin shqiptar falë artistes me renome botërore, Dua Lipa.

Ata së fundmi ndodhen në Shqipëri duke qenë se edhe pak ditë mbahet “Sunny Hill” në Tiranë.

Foto: Screenshot/Instagram

Së fundmi ka qenë e ëma e Duas që ka shpërndarë disa fotografi familjare duke treguar disa nga momentet e lumtura të tyre.

Dua Lipa shijon pushimet në Shqipëri Dua Lipa shijon pushimet në Shqipëri

“Duke krijuar momente dhe duke notuar”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

View this post on Instagram

A post shared by ANESA LIPA ✨ (@anesalipa)

“Sunny Hill” në Shqipëri po mbahet pak javë pas atij që u organizua në Prishtinë.

Reklama

26-vjeçarja ka performuar në natën e parë të “Sunny Hill”, duke përfshirë këtu edhe një sërë yjesh të tjerë nga bota si: J Balvin, Diplo, Aj Tracey, Skepta etj. /Telegrafi/

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by ANESA LIPA ✨ (@anesalipa)