Ka pak kohë që është bërë pjesë e estradës shqiptare, por deri më tani ka mbledhur fansa të shumtë.

Fjala është për këngëtaren nga Peja, Ana Kabashi, e cila shquhet për zërin e veçantë, madje edhe për projektet që sjellë.

Krahas muzikës, zeshkania është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, gjersa ndan postime të llojllojshme me fansat.

Gjatë ditës së sotme (e mërkurë), bukuroshja ka publikuar disa poza në bikini, ku shfaqet tejet në formë.

Ajo përkujdeset tejet shumë për linjat e saj, derisa të shumtën e kohës e kalon në palestër dhe kjo tashmë vërehet dukshëm.

Të gjitha lajmet nga Ana Kabashi Të gjitha lajmet nga Ana Kabashi

E njëjta është mjaft aktive edhe në mbrëmje muzikore, derisa shquhet për interpretimet ‘live’ që bën. /Telegrafi/