LAJMI I FUNDIT:

Ana Kabashi shfaqet provokuese në imazhet nga pushimet

Ana Kabashi shfaqet provokuese në imazhet nga pushimet

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi mbetet në qendër të vëmendjes me paraqitjet atraktive që bën në rrjetet sociale.

Reklama

Artistja nga Peja këto ditë ka nisur pushimet në bregdet dhe nga atje nuk kanë munguar imazhet joshëse.

Edhe së fundmi ndau me fansat foto në të cilat dukej në formë të mirë dhe e mahnitshme.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Ana pozoi e veshur me një kostum me ngjyra të ndezura portokalli dhe të kaltër që ia vinte në pah linjat e formësuara të trupit.

Të gjitha lajmet nga Ana Kabashi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ana Kabashi

“Ti e meriton botë”, ka shkruar Ana në mbishkrimin e fotografie që mori komente dhe pëlqime të shumta nga ana e admiruesve.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Ndryshe, kujtojmë që Ana muaj më parë ishte pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Ndërkohë, kënga e saj e fundit mbetet ajo në bashkëpunim me motrën e saj Arta Kabashi “T’du hala”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Anna Kabashi (@annakabashi)

Në trend Magazina

Më shumë
Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Melinda Ademi duket  mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Melinda Ademi duket mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Magazina
Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Magazina
Kalo në kategori