LAJMI I FUNDIT:

Ana Kabashi mahnit me figurën trupore në fotografitë me bikini

Ana Kabashi mahnit me figurën trupore në fotografitë me bikini

Ajo vazhdon të jetë një nga personazhet publike më të pëlqyera, por jo vetëm për vokalin.

Reklama

Bëhet fjalë për këngëtaren Ana Kabashi, e cila krahas muzikës komentohet mjaft shumë edhe për paraqitjet atraktive.

Bukuroshja, e cila vetëm në Instagram numëron mbi 160 mijë ndjekës, ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Ana Kabashi (Foto: Instagram)

Në këto ditë të nxehta vere, në koleksionin e fotografive nuk kanë munguar të tilla edhe me bikini.

Pikërisht, në imazhet e fundit me bikini ngjyrë vjollcë ka bërë që të përflitet mjaft shumë për figurën trupore.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Komplimentet e reagimet pozitive kanë qenë të shumta edhe nga miqtë e ndjekësit që mban në rrjetin e popullarizuar.

Ana Kabashi (Foto: Instagram)

Ana po ashtu së shpejti pritet të rikthehet edhe me projekte muzikore, gjersa ka qenë mjaft shumë e pranishme edhe në mbrëmje e koncerte këtë sezonë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E dashura shtatzënë e Neymarit, Bruna Biancardi thyen heshtjen pasi ai u pa i shoqëruar nga dy femra në një klub nate

E dashura shtatzënë e Neymarit, Bruna Biancardi thyen heshtjen pasi ai u pa i shoqëruar nga dy femra në një klub nate

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Jori Delli shfaqet elegante përkrah partnerit të ri Fred De Palma

Jori Delli shfaqet elegante përkrah partnerit të ri Fred De Palma

Magazina
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Demi Lovato thotë se më së shumti vetëbesim ka gjatë marrëdhënieve seksuale

Demi Lovato thotë se më së shumti vetëbesim ka gjatë marrëdhënieve seksuale

Magazina
Kalo në kategori