Ajo konsiderohet si një ndër femrat më bukura të planetit të Tokës.

Natyrisht, kjo e bën që të jetë në qendër të vëmendjes së mediave ndërkombëtare, por edhe shqiptare.

Bëhet fjalë për Alessandra Ambrosion, e cila ka nisur pushimet para se të fillojë me projektet e reja të modës që kanë të bëjnë me bikinit.

View this post on Instagram

☀️… torini !!! 🇬🇷✨💙

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Jun 18, 2019 at 11:05am PDT

Bukuroshja braziliane ka zgjedhur të relaksohet në plazhet fantastike, gjegjësisht në qytetin turistik të Santorinit.

Zeshkania tashmë ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet atraktive dhe joshëse duke marrë rreze dielli.

Ndryshe, 38-vjeçarja është edhe themeluese e markës së bikinive, “Gal Floripa”, të cilat i preferojnë shumë modele me famë botërore. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Sun-Tan-Rini ☀️🍑🇬🇷

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Jun 19, 2019 at 3:13am PDT

View this post on Instagram

I'll find you in the morning sun … 🎶☀️🇬🇷

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Jun 18, 2019 at 4:53am PDT

View this post on Instagram

Morning sun 🇬🇷☀️💙

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Jun 18, 2019 at 4:03am PDT

View this post on Instagram

☀️💙 ☀️

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Jun 17, 2019 at 12:57am PDT

View this post on Instagram

Living from the heart 💛 #NewMoonfeelings

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Jun 3, 2019 at 4:27pm PDT

View this post on Instagram

Keep me searching for a heart of gold ✨✨✨

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Jun 1, 2019 at 2:18pm PDT