Dihet tashmë që modeli i një mashkulli të bukur në ditët e sotme është padyshim mjekra.

Reklama

Padyshim që të gjithë admirojnë faqet e tyre të lëmuara dhe të përkryera. Megjithatë, disa njerëz me të vërtetë gëzojnë shijen e modës mashkullore, kur lëshojnë mjekrën e tyre, përcjell Telegrafi.

Bright Side gjeti 16 aktorë modernë të cilët, pavarësisht apelit të tyre natyral, kurrë nuk duhet të rruajnë mjekrën e tyre. Asënjerë!

Kit Harington

Aidan Gillen

Kristofer Hivju

Hugh Laurie

Jon Hamm

Sean Penn

Alexander Skarsgard

Michael Fassbender

Seth Rogen

Dominic Cooper

Joe Manganiello

Reklama

Richard Madden

Justin Timberlake

Russell Crowe

Chuck Norris

Peter Dinklage

/Telegrafi/