Afrona dhe Blero po shijojnë një lidhje tash e sa kohë.

Dyshja kanë shumë vite në lidhje dhe fejesë, e duket se kanë plane të mëdha për të ardhmen.

Ata pritet të martohen gjatë verës në një dasmë që është madhështore.

Afrona zbuloi javë më parë se në Greqi do të kalojë festën e beqarisë me shoqet e saj, kurse Blero nuk ka bërë ndonjë plan në këtë drejtim.

Por, së bashku duket se ata kanë në plan të vizitojnë shumë vende interesante.

Është Afrona që ka zbuluar vendet e vizituara deri tani në një listë.

Në mesin e vendeve që nuk janë edhe Rio de Janeiro, Filipinet dhe Skocia.

Dyshja njihen për udhëtimet e tyre të cilat gjithmonë i konfirmonin për publikun në rrjetet sociale. /Telegrafi/