Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, gjatë këtyre ditëve ka qenë një personazh tejet i komentuar në faqet rozë.

Biondja, e ndjekur nga mijëra fansa, ka qenë e përfolur për ndarjen nga futbollisti Keith Groeneveld, për të cilën nuk ka dhënë asnjë koment.

Sido që të jetë, ajo po vazhdon të shijojë jetën dhe të jetë aktive me fotografi në rrjete sociale.

Adriana Matoshi (Foto: Instagram)

Në këto të fundit, 42-vjeçarja ka pozuar me shumë stil me një kostum shumëngjyrësh.

Adriana Matoshi shfaqet e lumtur në pozat e reja pas ndarjes nga Keith Adriana Matoshi shfaqet e lumtur në pozat e reja pas ndarjes nga Keith

Stili i flokëve i veçantë dhe grimi po ashtu ka bërë që të marrë komplimente të shumta.

View this post on Instagram

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)

Adriana ndërkaq ka qenë në një romancë dashurie me Keith për më shumë se një vit.

Lidhja e tyre u paragjykua shumë për shkak të diferencës së madhe që kishin në moshë. /Telegrafi/