Edhe një këngë e re do t’i bashkohet së shpejti industrisë muzikore shqiptare.

Është Adelina Berisha, e cila së shpejti do të sjell këngën e re para fansave dhe opinionit të gjerë shqiptarë.

Kështu së paku ka bërë të ditur vetë bukuroshja përmes llogarisë personale në Instagram.

View this post on Instagram

🌸

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on Jun 14, 2019 at 9:24am PDT

Ajo ka treguar se bëhet fjalë për këngë ritmike dhe do të shoqërohet me një video, ku biondina shfaqet atraktive dhe joshëse.

“Coco”, do të titullohet kënga e re e artistes, videon e së cilës ka filluar tashmë të xhirojë.

Ndryshe, Adelina ka paralajmëruar se gjatë verës do të mbajë një numër të koncerteve anembanë trojeve shqiptare dhe në diasporë. /Telegrafi/