Reperi i njohur shqiptar, 2po2, po qëndron i izoluar bashkë me familjen e tij në Francë.

Si çdo koleg tjetër i tij, edhe ai është detyruar t’i ndërpresë të gjitha aktivitetet shkaku i pandemisë globale coronavirus.

View this post on Instagram

Rise #2020vision

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on Apr 29, 2020 at 4:27am PDT

Duke parë gjendjen e vështirë, reperit duket se po merr masa mjaft mirë për t’u mbrojtur nga virusi vdekjeprurës.

Ai së fundmi publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej me maskë, teksa pozonte para veturës së tij.

View this post on Instagram

#don

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on May 13, 2020 at 11:28am PDT

2po2 përndryshe posedon një veturë luksoze të tipit “Porsche”.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk munguan, teksa shumë prej tyre janë në pritje të një projekti të ri muzikor nga ai. /Telegrafi/