LAJMI I FUNDIT:

2po2 ndryshon stil, bëhet me flokë të gjata në pjesën e pasme

2po2 ndryshon stil, bëhet me flokë të gjata në pjesën e pasme
Foto: 2po2/Instagram

Ai është një ndër reperët më të pëlqyer të gjeneratës së vjetër.

2po2 ka sjell ndër vite shumë hite dhe vazhdon ta bëjë këtë përgjatë karrierës së tij të suksesshme.

Teksa i ka qëndruar besnik stilit të tij në kaq kohë, së fundmi reperi ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e jashtme, i cili nuk kaloi pa u vënë re nga fansat.

View this post on Instagram

Sillet Rrota Kan Than #sun#2po2#authenticent

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on Aug 10, 2019 at 8:54am PDT

Bëhet fjalë për zgjatjen e flokëve në pjesën e pasme dhe të lidhura – gjë e cila ka bërë që reperi të marrë pamje krejt tjetër.

View this post on Instagram

Hudrat per vampira 🤪 E Kepen Per Hejtera 😘

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on Aug 14, 2019 at 11:02am PDT

Një stil të ngjashëm flokësh vite më parë e kishte praktikuar nipi i tij, reperi i njohur Capital T.

Derisa pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, duket se ky ndryshim i ri nga 2po2 ka qenë i duhuri për reperin prishtinas. /Telegrafi/

Reklama