Reperi i njohur nga Prishtina, 2po2, është shumë i pëlqyer për muzikën që bën nga mijëra fansa shqiptarë.

Ai është mjaft aktive dhe i ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, reperi duket se është prekur nga nostalgjia, teksa ka publikuar disa imazhe të rralla të realizuar në vitet 90′.

View this post on Instagram

Young Wild & Free #tbt #2000#nukdorzohemileht#2po2

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on Nov 21, 2019 at 11:30am PST

Bëhet fjalë për kohën kur në modë ishin xhinset e kapura me kimone dhe flokët në stilin bishtalec.

Foto: 2po2/InstaStory

Në një fotografi tjetër të publikuar në InstaStory, 2po2 shihet duke mbajtur dy posterë të reperit të ndjerë Tupac Shakur.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Reklama

Fotografie dytë është realizuar në vitin 1999, ku ai ishte ndër reperët e vetëm të asaj kohe dhe ndër më të pëlqyerit.

Reklama

Foto: 2po2/InstaStory

Ai ka arritur që ta mbajë shumë të balancuar karrierën e tij muzikore, duke vazhduar të mbetet i pëlqyer për fansat edhe pas kaq vitesh. /Telegrafi/