LAJMI I FUNDIT:

Zyrtare: Gomes lojtar i Barcelonës

Zyrtare: Gomes lojtar i Barcelonës

Barcelona ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Valencian për të transferuar mesfushorin portugez Andre Gomes.

Kampioni spanjoll ka njoftuar se futbollisti do të nënshkruajë me Barcelonën dhe do të prezantohet si lojtar i ri i klubit gjatë javës së ardhshme.


22-vjeçari po kërkohej me ngulm nga shumë ekipe evropiane duke përfshirë Juventusin, Real Madridin e Chelsean.

Transferimi i tij te Barcelona raportohet se ka kushtuar rreth 50 milionë euro.

Në trend Sport

Më shumë
Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Serbi tentoi ta luante të zgjuarin te Dortmundi duke fyer Terziqin, klubi gjerman ia tregon derën

Bundesliga

"Ky është qëllimi im personal" - Ylli i harruar nga Real Madridi i dërgon një mesazh të fuqishëm klubit spanjoll

Serie A
Sozia e Messit është një yll i vërtetë kudo që shfaqet, por ka vetëm një “të metë”

Sozia e Messit është një yll i vërtetë kudo që shfaqet, por ka vetëm një “të metë”

Ndërkombëtare
Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

Festoi si i çmendur pasi shënoi ndaj tyre, tifozët e Atletico Madrid me mesazh për Felix

La Liga
Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier

Premier League
Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Ish-selektori i Kosovës në basketboll trondit me rrëfimin e tij për vendin tonë, organizimin në federatë deri te transferimi i një lojtari

Sport
Kalo në kategori