LAJMI I FUNDIT:

Zyrtare: Gjilani e blindon mbrojtësin Armend Halili me kontratë të re

Zyrtare: Gjilani e blindon mbrojtësin Armend Halili me kontratë të re

Gjilani është njëra nga skuadrat më aktive në afatin kalimtar të verës.

Reklama

Përveç transferimeve, klubi nën kampion i Kosovës ka blinduar me kontrata të reja edhe lojtarët kryesorë të skuadrës.

Futbollisti i radhës që ka vazhduar me kuqebardhët është mbrojtësi i majtë Armend Halili.

Paraqitjet e mira dhe siguria e futbollistit nga Prishtina, kanë bërë që drejtuesit e skuadrës kuq e bardh, të vijojnë tutje bashkëpunimin me mbrojtësin e krahut të majtë edhe për dy vite të tjera.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të klubit SC Gjilani:

Gjilani vazhdon bashkëpunimin me Armend Halilin

Gjilan, 06 Gusht 2020-Sport Club “Gjilani” dhe mbrojtësi i krahut Armend Halili, kanë gjetur akordin e vazhdimit të bashkëpunimit për dy vitet e ardhshme.

Paraqitjet e mira dhe siguria e futbollistit nga Prishtina, kanë bërë që drejtuesit e skuadrës kuq e bardh, të vijojnë tutje bashkëpunimin me mbrojtësin e krahut të majtë.

Armend Halili, i cili skuadrës së Gjilanit ju kishte bashkangjitur para dy edicioneve, më saktësisht në afatin kalimtar veror të vitit 2018, sot ka nënshkruar kontratën e re ku do ta mbajë atë si pjesë e skuadrës së Gjilanit edhe për dy sezonet e ardhshme.

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

La Liga
Xavi i përgjigjet akuzave ndaj Barcelonës për ryshfet

Xavi i përgjigjet akuzave ndaj Barcelonës për ryshfet

La Liga
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Nga Ibrahimovic te Toure dhe Gotze, lojtarët që dështuan nën drejtimin e Pep Guardiolës

Nga Ibrahimovic te Toure dhe Gotze, lojtarët që dështuan nën drejtimin e Pep Guardiolës

Ndërkombëtare
Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Ligat tjera
Kalo në kategori