LAJMI I FUNDIT:

Armend Halili

13 Artikuj

Drita dhe Gjilani gati për derbin e madh – një përballje për titull që mund të diktojë rrugën e të dyja skuadrave

Drita dhe Gjilani gati për derbin e madh – një përballje për titull që mund të diktojë rrugën e të dyja skuadrave

Driton Gajraku
Gjilani blindon Halilin, mbrojtësi vazhdon kontratën edhe për tri vite

Gjilani blindon Halilin, mbrojtësi vazhdon kontratën edhe për tri vite

Superliga
Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Superliga
Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës së 16-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 16-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 12-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 12-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së shtatë në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së shtatë në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së XI-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së XI-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni dhe trajneri i javës së 10-të në Superligën e Kosovës

Formacioni dhe trajneri i javës së 10-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Zyrtare: Gjilani e blindon mbrojtësin Armend Halili me kontratë të re

Zyrtare: Gjilani e blindon mbrojtësin Armend Halili me kontratë të re

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së XIV – Lojtarët që vendosën ndeshjet bëjnë vend tek më të mirët

Formacioni më i mirë i javës së XIV – Lojtarët që vendosën ndeshjet bëjnë vend tek më të mirët

Superliga
Formacioni i javës së VI-të në IPKO Superligë – Alidema shkëlqen, Dritën e nderojnë Bakaj, Kuka e Shala

Formacioni i javës së VI-të në IPKO Superligë – Alidema shkëlqen, Dritën e nderojnë Bakaj, Kuka e Shala

Lavdim Pireva
Armend Halili me tri oferta nga ekipet e Superligës së Kosovës

Armend Halili me tri oferta nga ekipet e Superligës së Kosovës

Superliga