LAJMI I FUNDIT:

Ylli i ‘Game of Thrones’ sërish drejt altarit

Ylli i ‘Game of Thrones’ sërish drejt altarit
Joe Jonas dhe Sophie Turner (Foto: Getty Images/Guliver)

Ata u martuan në një ceremoni private dy muaj më parë në Las Vegas.

Por, Sophie Turner dhe Joe Jonas raportohet se kanë shkuar në Paris për një ceremoni të dytë martesore.


Gjatë muajit maj, aktorja e cila njihet më së miri për rolin e saj në serialin “Game of Thrones”, kishte veshur fustanin e bardhë në dasmën e saj të parë, ku kishte ftuar vetëm disa nga miqtë dhe familjarët.

Priyanka Chopra (Foto: Instagram/priyankachopra)
Sophie Turner: Bashkëshorti im ma ka shpëtuar jetën, pasi kisha probleme mendore
Lexo po ashtu Sophie Turner: Bashkëshorti im ma ka shpëtuar jetën, pasi kisha probleme mendore

Ndërkaq tani, mediat e huaja thonë se familjarët e çiftit kanë udhëtuar për në Paris, pasi që aktorja e famshme indiane, Priyanga Chopra, ka publikuar një fotografi nga Franca me përshkrimin “po fillon”, gjë që lë të dyshohet akoma më shumë.

Kujtojmë që Sophie u takua me Jonasin në moshën 20 vjeçare, kur ajo po përballej me disa probleme mendore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Aktori i filmit Home Alone është parë në gjendje të rëndë, duke habitur edhe fansat

Aktori i filmit Home Alone është parë në gjendje të rëndë, duke habitur edhe fansat

Magazina
Brenda apartamentit luksoz të Vesa Vllasaliut

Brenda apartamentit luksoz të Vesa Vllasaliut

Magazina
Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Magazina

"El Clasico na bashkoi" - Blero, Edona James dhe Lumbardh Salihu bëhen bashkë për të shikuar super-ndeshjen

Magazina
Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Magazina

"Unë dashurinë për Kosovën e kam në shtëpi, ti jo", si shpërtheu Arbri kundër Vesës në prime-in e së shtunës

Magazina
Kalo në kategori