Këngëtari i njohur i estradës shqiptare, Yll Limani, është vaksinuar kundër virusit COVID-19.

Këtë ai e ka bërë të ditur përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, ku shfaq momentin e marrjes së vaksinës në sallën “1 Tetori” në Prishtinë.

I njëjti në mbishkrimin e fotografisë ka përçuar mesazhin se secili duhet të shkojë për ta marrë atë.

Foto: Yll Limani/InstaStory

“Shko dhe vaksinohu”, shkroi këngëtari i njohur në mbishkrimin e imazhit të ndarë me ndjekësit në InstaStory.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ylli ndërkohë është duke shijuar një verë të mbushur me koncerte, që kur Qeveria e Kosovës mori vendimin për lejimin e organizimit të tyre.

Reklama

Foto: Yll Limani/Instagram

Ai gjithashtu ka qenë mjaft aktiv edhe në aspektin e prurjeve të reja muzikore.

Së fundmi, këngëtari nga Prishtina solli dy bashkëpunim me Elvanën “E di” dhe “Marre” të ndërthurura në një projekt të vetëm. /Telegrafi/

Reklama