LAJMI I FUNDIT:

Yjet e Arsenalit, Liverpoolit dhe Leicesterit dominojnë në formacionin e të dështuarve në Ligën Premier (Foto)

Yjet e Arsenalit, Liverpoolit dhe Leicesterit dominojnë në formacionin e të dështuarve në Ligën Premier (Foto)
Reklama

Arsenali humbi nga Chelsea, Liverpooli nga Hull City dhe Leicester City nga Manchester City.

Në formacionin e të dështuarve të javës së 24 në Ligën Premier nga Goal.com ka shumë lojtarë të mëdhenj.


Formacioni i javës së 24 në Ligën Premier (Foto)
Lexo po ashtu Formacioni i javës së 24 në Ligën Premier (Foto)

Dhelprat, Reds kanë nga tre lojtarë, kurse Arsenali dhe Bournemouthi me nga dy lojtarë.

Më poshtë keni formacionin e plotë:

Në trend Sport

Më shumë
Harrojeni “Fadil Vokrrin”, fusha e përmbytur nga ‘uji dhe lloçi’ në Lubjanë vjedh gjithë vëmendjen para ndeshjes në Ligën e Konferencës

Harrojeni “Fadil Vokrrin”, fusha e përmbytur nga ‘uji dhe lloçi’ në Lubjanë vjedh gjithë vëmendjen para ndeshjes në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Ndërkombëtare
Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Ndërkombëtare
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

La Liga
Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Serie A
Kalo në kategori