Arsenali humbi nga Chelsea, Liverpooli nga Hull City dhe Leicester City nga Manchester City.

Në formacionin e të dështuarve të javës së 24 në Ligën Premier nga Goal.com ka shumë lojtarë të mëdhenj.

Formacioni i javës së 24 në Ligën Premier (Foto) Formacioni i javës së 24 në Ligën Premier (Foto)

Dhelprat, Reds kanë nga tre lojtarë, kurse Arsenali dhe Bournemouthi me nga dy lojtarë.

Më poshtë keni formacionin e plotë: