LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura, e eliminuara e radhës nga Big VIP Kosova

Xhuli Nura, e eliminuara e radhës nga Big VIP Kosova
Foto: YouTube

Banori i tretë i eliminuar nga nata finale e Big Brother VIP Kosova është Xhuli Nura.

Reklama

Modelja nga Drenica përfundoi rrugëtimin e saj në shtëpinë më të famshme në Kosovë dhe la garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Ajo u eliminua nga gara për të lënë në finalen e madhe: Vedat Bajramin dhe Stresin.

Foto: Screenshot/YouTube

Ndërkohë, dy finalistët e tjerë që u larguan nga gara e madhe përpara Xhulit ishin: Artan Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu.

Xhuli Nura, e eliminuara e radhës nga Big VIP Kosova
Lexo po ashtu Xhuli Nura, e eliminuara e radhës nga Big VIP Kosova

“Faleminderit publikut për përkrahjen që ma kanë dhënë. Faleminderit shumë të gjithëve”, tha modelja pas eliminimit.

Foto: Screenshot/YouTube

Secili nga finalistët duhet theksuar që kanë marrë nga 10 mijë euro. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori