LAJMI I FUNDIT:

Xhensila Myrtezaj zbulon se po vjen në bashkëpunim me Varrosin

Xhensila Myrtezaj zbulon se po vjen në bashkëpunim me Varrosin
Foto: Screenshot/Instagram

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, që një kohë po punon për një projekt të ri muzikor.

Ajo së fundmi ka zbuluar se po vjen në bashkëpunim me reperin e grupit “O.T.R”, Varrosin.


E njëjta ka hedhur një postim në Instagram, përmes të cilit ka treguar pak edhe nga prapaskenat e klipit.

“Së shpejti. Pina Pina”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Të shumta qenë reagimet në pjesën për komente nga miqtë e ndjekësit, të cilët mezi po presin për këtë bashkëpunim.

Ky është dueti i tyre i parë, i cili besohet se do të pëlqehet nga publiku, pavarësisht zhanreve të tyre të ndryshme.

Ata vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyer nga publiku dhe të angazhuar me koncerte. /Telegrafi/