Wanda Nara dhe fëmijët e saj janë fotografuar duke pozuar me bluzat e Lionel Messit përpara finales së Kupës së Botës pas ndarjes së saj të fundit nga ylli i Argjentinës, Mauro Icardi.

Modelja mahnitëse zbuloi se është ndarë sërish nga bashkëshorti i saj pasi nuk arriti të shpëtonte martesën e tyre në Maldive.

Dyshja kanë duruar disa muaj të vështirë në marrëdhënie, me Icardin, 29 vjeç, që thuhet se ishte në lidhje me një aktore turke në nëntor.

Foto: Wanda Nara/Instagram

Kjo ndodhi disa javë pasi Wanda u pa duke u puthur me reperin L-Gante.

Në fund të muajit, çifti dukej se kishte zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre pasi u panë të dashuruar së bashku në Maldive.

Reklama

Por Wanda tha se udhëtimi nuk ishte në gjendje të shpëtonte lidhjen e tyre dhe konfirmoi se ata janë ndarë edhe një herë.

Reklama

Foto: Mauro Icardi/Instagram

Megjithatë, bukuroshja 36-vjeçare Nara po i lë mënjanë këto probleme për të bërë tifo për vendin e saj në finalen e Kupës së Botës kundër Francës.

Dhe ajo ka postuar një foto të saj dhe tre djemve të saj, Valentino, Constantino dhe Benedicto, të cilët janë nga martesa e saj e parë me Maxi Lopez, të veshur me fanellat e Argjentinës.

Dhe të gjithë kishin numrin dhjetë të stolisur mbi ta në nderim të Messit legjendar.

Reklama

Foto: Wanda Nara/Instagram

Icardi aktualisht është i huazuar te Galatasaray në Turqi dhe nuk është pjesë e skuadrës së Argjentinës për Kupën e Botës pasi u la jashtë nga Lionel Scaloni.

Theksojmë që Nara dhe Icardi u martuan në maj 2014.

Reklama

Foto: Getty

Ata kanë dy vajza së bashku, Francesca, 7 vjeç dhe Isabella gjashtë vjeç.

Icardi ka një gol në tetë paraqitje për vendin e tij, por ai i ka përfaqësuar për herë të fundit në vitin 2018. /Telegrafi/