LAJMI I FUNDIT:

Vivien Thano aludohet se është shtatzënë

Vivien Thano aludohet se është shtatzënë

Getinjo dhe Vivien Thano janë parë sërish së bashku një muaj pasi njoftuan se janë ndarë përfundimisht.

Reklama

Çifti, të cilët nisën lidhjen në Big Brother VIP Kosova, u fotografuan sërish në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Madje së fundmi u aludua se modelja nga Shqipëria është në pritje të fëmijës së parë më reperin nga Kosova.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo pasi në një postim në InstaStory shfaqet duke vënë dorën në pjesën e barkut, duke lënë të nënkuptohet se diçka e tillë po ndodh.

Getinjo dhe Vivien i japin fund lidhjes përfundimisht
Lexo po ashtu Getinjo dhe Vivien i japin fund lidhjes përfundimisht

Sido që të jetë, ajo nuk ka reaguar akoma me ndonjë postim nëpër rrjete sociale.

Foto: Screenshot/Instagram

Mbetet të shihet se si do të rrjedhë raporti e tyre dhe nëse kjo është e vërtetë.

Sipas disa raportimeve, ata janë bashkuar sërish për shkak të shtatzënisë së Vivienit. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram