LAJMI I FUNDIT:

Vitet kalonin, ndërsa ata u bënë gjithnjë e më të mirë (Foto)

Vitet kalonin, ndërsa ata u bënë gjithnjë e më të mirë (Foto)

Zlatan Ibrahimovic shënoi 50 gola për Paris Saint-Germainin në sezonin e kaluar, ndërsa tashmë i ka realizuar katër në tri paraqitje me Manchester Unitedin. Të mos harrojmë, ai është 34 vjeçar.

Të frymëzuar nga forma fantastike e suedezit, përmes fotografive të mëposhtme, Telegrafi jua sjell futbollistët që kanë shkëlqyer përkundër moshës së tyre.

Paul Scholes

scholes

Edwin van der Sar

vande

Fabio Cannavaro

fabio

Wes Morgan

wes

Andrea Pirlo

andreq

Peter Schmeichel

shmei

Luca Toni

luca

Rickie Lambert

rickie

Antonio di Natale

toto

Didier Drogba

drog

Xavi

xavi

Zlatan Ibrahimovic

zlatan1

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Sami Khedira emëron lojtarin më të mirë që ka parë ndonjëherë në karrierën e tij

Sami Khedira emëron lojtarin më të mirë që ka parë ndonjëherë në karrierën e tij

Ndërkombëtare
Përveç fitores me Spanjën - çfarë i duhet tjetër Shqipërisë për të kaluar tutje

Përveç fitores me Spanjën - çfarë i duhet tjetër Shqipërisë për të kaluar tutje

Kombëtarja e Shqipërisë
Xherdan Shaqiri në një rang me legjenda e futbollit botëror

Xherdan Shaqiri në një rang me legjenda e futbollit botëror

Përfaqësueset
Ndeshja Shqipëri 2-2 Kroaci në numra: Rekorde, statistika mbresëlënëse dhe garë e hapur

Ndeshja Shqipëri 2-2 Kroaci në numra: Rekorde, statistika mbresëlënëse dhe garë e hapur

Kombëtarja e Shqipërisë
Xherdan Shaqiri futet në librin e rekordeve me euro-golin ndaj Skocisë

Xherdan Shaqiri futet në librin e rekordeve me euro-golin ndaj Skocisë

Përfaqësueset
Sylvinho bën premtimin e madh për popullin shqiptar për ndeshjen me Spanjën

Sylvinho bën premtimin e madh për popullin shqiptar për ndeshjen me Spanjën

Kombëtarja e Shqipërisë
Kalo në kategori