LAJMI I FUNDIT:

Antonio Di Natale

16 Artikuj

Gjashtë futbollistët me teknikën më të mirë me të cilët ka luajtur Buffon

Gjashtë futbollistët me teknikën më të mirë me të cilët ka luajtur Buffon

Ndërkombëtare
Quagliarella zbulon bashkëlojtarin më të talentuar ndonjëherë dhe pengun më të madh në karrierë

Quagliarella zbulon bashkëlojtarin më të talentuar ndonjëherë dhe pengun më të madh në karrierë

Ndërkombëtare
Tifozët votojnë për sulmuesin më të mirë në 20 vitet e fundit në futbollin evropian

Tifozët votojnë për sulmuesin më të mirë në 20 vitet e fundit në futbollin evropian

Ndërkombëtare
Formacioni i dekadës në Serie A – nga Buffon deri te Higuain

Formacioni i dekadës në Serie A – nga Buffon deri te Higuain

Serie A
Goal.com zgjedh formacionin e dekadës në Serie A, dominohet nga lojtarët e Juventusit

Goal.com zgjedh formacionin e dekadës në Serie A, dominohet nga lojtarët e Juventusit

Serie A
Lojtarët që kanë shënuar më shumë gola nga goditjet e dënimit në 10 vitet e fundit – CR7 i pari, Messi i dyti (Foto)

Lojtarët që kanë shënuar më shumë gola nga goditjet e dënimit në 10 vitet e fundit – CR7 i pari, Messi i dyti (Foto)

Ndërkombëtare
Camoranesi: Di Natale më i talentuar se Pirlo

Camoranesi: Di Natale më i talentuar se Pirlo

Serie A
Dhjetë lojtarët që kanë shënuar në më së shumti ndeshje radhazi në Serie A (Video)

Dhjetë lojtarët që kanë shënuar në më së shumti ndeshje radhazi në Serie A (Video)

Arbios Kryeziu
Futbollistët që ‘ndezën’ në moshë të vonshme, por që i fituan titujt më të rëndësishëm (Video)

Futbollistët që ‘ndezën’ në moshë të vonshme, por që i fituan titujt më të rëndësishëm (Video)

Ndërkombëtare
‘Ndeshja e paqes”, Ronaldinho fiton ndaj Maradonas (Foto/Video)

‘Ndeshja e paqes”, Ronaldinho fiton ndaj Maradonas (Foto/Video)

Ndërkombëtare
Di Natale nuk pendohet se refuzoi Juventusin

Di Natale nuk pendohet se refuzoi Juventusin

Serie A
Top tetë yjet që nuk kanë fituar asnjëherë titujt e ligës (Foto)

Top tetë yjet që nuk kanë fituar asnjëherë titujt e ligës (Foto)

Arbios Kryeziu
“Roma duhet të pensionoi fanellën me numër 10”

“Roma duhet të pensionoi fanellën me numër 10”

Serie A
Vitet kalonin, ndërsa ata u bënë gjithnjë e më të mirë (Foto)

Vitet kalonin, ndërsa ata u bënë gjithnjë e më të mirë (Foto)

Ndërkombëtare
Lojtarët që do varin këpucët në fund të sezonit (Foto)

Lojtarët që do varin këpucët në fund të sezonit (Foto)

Arbios Kryeziu
Largohet pas 12 viteve

Largohet pas 12 viteve

Serie A