LAJMI I FUNDIT:

Di Natale nuk pendohet se refuzoi Juventusin

Di Natale nuk pendohet se refuzoi Juventusin

Legjenda e Udineses, Antonio Di Natale, ka thënë se nuk është penduar që ka refuzuar ofertën e Juventusit.

Reklama

Sulmuesi italian ka thënë se është i lumtur në Udine dhe se e kishte të lehtë t’i thoshte ‘jo’ Zonjës së Vjetër.

Top tetë yjet që nuk kanë fituar asnjëherë titujt e ligës (Foto)
Lexo po ashtu Top tetë yjet që nuk kanë fituar asnjëherë titujt e ligës (Foto)

“A u pendova që refuzova Juventusin? Absolutisht jo. Ishte një zgjedhje jete, doja të qëndroja në Udine me familjen time”, ka thënë Di Natale.

Sulmuesi Di Natale është një nga lojtarët më të mirë në rolin e tij në Serie A në dekadën e fundit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Harry Kane zbulon idhullin e tij të fëmijërisë që luante te Barcelona, nuk është ai që do të prisnit

Harry Kane zbulon idhullin e tij të fëmijërisë që luante te Barcelona, nuk është ai që do të prisnit

Ndërkombëtare
Vaki kosovare, shembet tribuna e stadiumit në Prizren vetëm katër vite pas përurimit

Vaki kosovare, shembet tribuna e stadiumit në Prizren vetëm katër vite pas përurimit

Sport vendor
Dominik Szoboszlai zbulon një gjë që Liverpool duhet të ndalojë së bëri

Dominik Szoboszlai zbulon një gjë që Liverpool duhet të ndalojë së bëri

Premier League
Festival golash në “Allianz Arena”, Bayerni mposht ekipin e Bochumit

Festival golash në “Allianz Arena”, Bayerni mposht ekipin e Bochumit

Bundesliga
La gjurmë të mëdha në Serie A, por sot nuk 'njihet' edhe pse është një biznesmen i suksesshëm

La gjurmë të mëdha në Serie A, por sot nuk 'njihet' edhe pse është një biznesmen i suksesshëm

Serie A
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Kalo në kategori