LAJMI I FUNDIT:

Vinicius, Militao, Jesus dhe Ronaldo shijojnë ushqimin e Nusretit në Doha, ai i mëson si t’ia japin ‘prekjen finalen’ pjatës

Vinicius, Militao, Jesus dhe Ronaldo shijojnë ushqimin e Nusretit në Doha, ai i mëson si t’ia japin ‘prekjen finalen’ pjatës
(Foto: Instagram/nusr_et)

Shefi i famshëm turk i kuzhinës, Nusret Gokce, i ka publikuar pamjet nga vizita që kanë bëtë futbollistët e Brazilit në restorantin e tij në Doha të Katarit.

Reklama

Vizita ka ndodhur gjatë pushimit të skuadrës së Selecaos, të martën, pas fitores ndaj Zvicrës në Kampionatin Botëror.

Në videon e publikuar nga përgatitësi i popullarizuar i mishit që e ka nofkën Salt Bae, shfaqet futbollistët, si Vinicius Jr., Eder Militao e Gabriel Jesus. Së bashku me ta ndodhej edhe legjenda e Brazilit, ‘Fenomeni’ Ronaldo.

View this post on Instagram

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)

Me këtë rast, të gjithë e shijuan mishin e shijshëm të përgatitur nga Gokce, i cili i ka mësuar brazilianët si t’ia japin ‘prekjen finalen’ pjatës.

“Natë e shkëlqyer, me ekip të shkëlqyer”, ka shkruar kuzhinieri duke i falënderuar yjet e Brazilit për vizitën e tyre.

Në restorantin e Gokces në Katar kanë shkuar edhe shumë emra tjetër të njohur të futbollit gjatë këtij Kampionati Botëror duke e përfshirë edhe presidentin e FIFA-s, Gianni Infantino. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)

Në trend Magazina

Më shumë
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Kalo në kategori