LAJMI I FUNDIT:

Vështirë se mund ta qëlloni moshën e këtyre yjeve (Foto)

Vështirë se mund ta qëlloni moshën e këtyre yjeve (Foto)

Zakonisht yjet e muzikës dhe të ekranit duken shumë më të rinj se mosha që kanë në të vërtetë.

Prandaj nëse jeni pyetur se sa vjet i kanë protagonistët tuaj të preferuar, Telegrafi jua sjell me anë të fotografive.


Këngëtarja e bendit “No Doubt”, Gwen Stefani, është nënë e tre fëmijëve dhe ka 46 vjet.

gwen

Aktorja hollivudiane me origjinë meksikane, Salma Hayek, më 2 shtator do të mbushë 50 vjet.

salma

Derisa për ish-burrin e saj, Brad Pitt, koha duket se “ka ndalur”, aktorja e bukur, Jennifer Aniston, tashmë e ka festuar ditëlindjen e 47-të.

aniston

Besoni ose jo, fituesja e Oscarit, Halle Berry, më 14 gusht do të mbushë 50 vjet.

halle

Aktorja kanadeze, Rachel McAdams, u bë e famshme botërisht pas filmit “The Notebook”. Asokohe, ajo ishte 25 vjeçe, ndërsa tash i ka 37 vjet.

rachel

Zemërthyesi hollivudian, Keanu Reeves, në shtatorin e kaluar i ka mbushur 51 vjet.

reeves

Aktori dhe frontmeni i grupit “30 Seconds to Mars”, Jared Leto, i ka mbushur 44 vjet.

leto

Reperi dhe producenti, Pharrell Williams, në prill i ka mbushur 43 vjet.

pharrel

Dhe natyrisht, treshja e hamshorëve – Tom Cruise (53 vjeç), Brad Pitt (52 vjeç) dhe Johnny Depp (53 vjeç) – të cilët plakja i ka harruar. /Telegrafi/

cruisepittdepp

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori