LAJMI I FUNDIT:

Veshjet e krijuara prej Valdrinit duken bukur kur i veshin vetëm këto dy këngëtare!? (Foto)

Veshjet e krijuara prej Valdrinit duken bukur kur i veshin vetëm këto dy këngëtare!? (Foto)

Valdrin Sahiti ftesa të veçanta për këngëtaret kosovare.

Reklama

Dizajneri i njohur kosovar, Valdrin Sahiti, do ta prezantojë koleksionnin e tij privat, të titulluar “ La Belle Epoque”, me 13 nëntor në”Altar” në Tiranë.

Sahiti këtë e ka bërë të ditur përmes postimeve në Instagram. E veçanta kësaj është përzgjedhja e ftesave.

Ai Leonora Jakupit i ka bërë një ftesë speciale me fjalë të dedikuara vetëm për të, ku këngëtarën e njohur shqiptar njëherësh edhe miken e tij e ka quajtur si muzë, pra burim frymëzimi për koleksionet e tij.

@leonorajakupi 13/11/16' #altartirane

A photo posted by Valdrin Sahiti Official (@valdrinsahitiofficial) on Nov 8, 2016 at 5:05am PST

Ngjashëm ka bërë edhe me këngëtarën tjetër Nora istrefi ku as për të nuk ka kursyer fjalët më të veçanta duke e cilësuar bukurinë e saj si mistike.

@_noraistrefi_ 13/11/16' #altartirane

A photo posted by Valdrin Sahiti Official (@valdrinsahitiofficial) on Nov 8, 2016 at 5:19am PST

Ndryshe ai ka ftuar edhe Lori Hoxhën dhe Liberta Spahiun. /Telegrafi/

@lorihoxha 13/11/16

A photo posted by Valdrin Sahiti Official (@valdrinsahitiofficial) on Nov 8, 2016 at 6:03am PST

@libertaspahiu See u 13/11/16

A photo posted by Valdrin Sahiti Official (@valdrinsahitiofficial) on Nov 8, 2016 at 6:23am PST