Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, të martën (12 prill) solli këngën e re “Ma shumë se ti”.

Ajo erdhi në bashkëpunim me DJ Geek, projekt ky i punuar nga artisti Vig Poppa.

Kënga i dedikohej tërësisht ish-partnerit të saj, aktorit nga Vlora, Donald Veshaj, me të cilin u njoh dhe krijoi një lidhje në Big Brother VIP, por që u ndanë menjëherë pas spektaklit.

View this post on Instagram

A post shared by Shqip Closet (@shqip.closet)

Në klip përpos tekstit, u komentua edhe dukja e veçantë ‘Catwoman’ e artistes 27-vjeçare.

Gazetarë të ndryshëm besojnë se Donaldi do ta kishte fituar BB VIP nëse do të ishte me Borën Gazetarë të ndryshëm besojnë se Donaldi do ta kishte fituar BB VIP nëse do të ishte me Borën

Kjo paraqitje e Trixës në total kushton 1093 euro, ku kostumi kap vlerën e 549 eurove, maska në fytyrë kushton 277 euro dhe dorezat 267 euro.

View this post on Instagram

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Kënga ndryshe u prit mirë dhe për vetëm dy ditë ka kaluar shifrën e 800 mijë klikimeve në YouTube.

Në anën tjetër, Donaldi pas ndarjes nga Beatrix ka lënë të nënkuptohet se dëshiron ta rikthej sërish prezantuesen Bora Zemani, me të cilën ishte në një romancë dashurie për më shumë se tri vjet. /Telegrafi/