LAJMI I FUNDIT:

Versioni ‘seksi’ i Mariza Ikonomit, thotë “E vetmja jam” (Video)

Versioni ‘seksi’ i Mariza Ikonomit, thotë “E vetmja jam” (Video)

Mariza Ikonomi është padyshim një ndër vokalet e fuqishme shqiptare. Ajo është prezantuar me dhjetëra herë në festivale dhe gjithmonë performancat e saj live kanë qenë të realizuara me sukses.

Këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të re, “E vetmja jam”, me të cilën ka vendosur ta sprovojë veten sërish në festivalin “Kënga Magjike”.


Kësaj here, Mariza vjen më ritmike me këngën e saj ‘ngacmuese’, të përcjellë nga fishekzjarrët gjatë interpretimit dhe me një dukje mjaft seksi.

Mariza Ikonomi 'korrupton' Eranda Libohovën për pikët e "Këngës Magjike" (Foto)
Lexo po ashtu Mariza Ikonomi 'korrupton' Eranda Libohovën për pikët e "Këngës Magjike" (Foto)

Fustani i saj i shkurtër, kombinuar me një palë çizme të zeza, ishin të duhurat për të nxjerrë mjaft mirë në pah elegancën e saj si femër dhe mbase një version pak më seksi, ndryshe siç jemi mësuar ta shohim herëve të tjera.

Kjo është hera e gjashtë për këngëtaren Ikonomi që paraqitet në “Këngën Magjike”, gjersa vitin e kaluar erdhi me këngën “Pikë Loti”, bashkëpunim me artisten e re Klean, ku arritën deri në finale duke rrëmbyer Çmimin e Televizionit Klan. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Magazina
“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square

Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square"

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në

Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në "Women In Entertainment 2023"

Magazina
Kalo në kategori