LAJMI I FUNDIT:

Vera shijon kur te Linda jeton!

Vera shijon kur te Linda jeton!

Të paktën një herë në vit, e që kryesisht në stinën e verës, diaspora shqiptare merr rrugë të gjatë për t’u kthyer në vendlindjen e tyre, Kosovën, për ta shuajt mallin me familjarët dhe miqtë.

Por, përtej mallit e dashurisë për atdhe, diaspora shqiptare shpeshherë gjatë qëndrimit në Kosovë përballet me vështirësi të ndryshme, duke përfshirë edhe vështirësinë e banimit.

Shpeshherë, në mungesë të shtëpisë apo banesës së tyre, diaspora shqiptare detyrohen të marrin vendbanime me qira apo të qëndrojnë tek familjarët e tyre.

Kjo sigurisht se është proces paksa i vështirë dhe i mundimshëm, ku zgjidhja më e mirë është gjetja e vendbanimit të përhershëm!

E kur flasim për vendbanim të përhershëm, kompleksi Linda është vendi që na vjen në mendje për shkak të kualitetit të lartë të banesave, pozitës strategjike të lokacionit dhe çmimit tejet të volitshëm.

Eja në atdhe dhe krijo marrëveshje me banesën e ëndrrave nga kompleksi Linda, Al Trade!

Më shumë rreth kompleksit Linda:

Kompleksi Linda gjendet në Fushë Kosovë, më saktësisht në Bresje, në periferi, me distancë të mjaftueshme mes objekteve, me niveli ndërtimi të jashtëzakonshëm dhe me këto karakteristika:

– Objekti ka hapësira të mjaftueshme gjelbëruese, kënde të lojërave për fëmijë;
– Objekti ka Termoizolim të jashtëm me lesh guri dhe fasadë;
– Muret e përbashkëta të banesave janë mure dy-shtresore, me izolim akustik me lesh guri në mes;
– Dritaret e kualitetit të lartë PVC: me 3 xhama termoizolues, roleta të jashtme;
– Dyer të blinduara dhe dyer të brendshme të kualitetit të lartë;
– Dysheme laminati dhe pllaka qeramike;
– Në çdo banesë ka të inkorporuar sisteme të ngrohjes qendrore
– Sistemi i sigurisë kundër zjarrit;
– Objekti banesor është i pajisur me ashensorë të cilësisë së lartë;
– Pastrimi i banesave përmes sistemit vakum të fshesës elektrike.

Me një fjalë kompleksi Linda ka gjithçka që ju nevojitet që ju të kaloni sa më mirë në atdhe!

Kontaktoni tek kompleksi Linda: 043989111

Al Trade ndërtimin e rehatinë i ka me t’leme e jo me t’bleme!

Së bashku, jemi të lumtur! Al Trade Center

Për më shumë informata kontaktoni Al Trade Center në: 

0800 77 770 (pa pagesë) dhe +383 49 777 127+383 43 989 111+383 44 976 777
info@altradecenter.com
altradecenter.com 

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Vitaland
Loja që po bën të gjithë të marrin pjesë

Loja që po bën të gjithë të marrin pjesë

Petrol Company
BONEVET hap aplikimin për regjistrimin e fëmijëve 5-15 vjeç në klasat edukative STEAM

BONEVET hap aplikimin për regjistrimin e fëmijëve 5-15 vjeç në klasat edukative STEAM

BONEVETPrishtina
Kalo në kategori