LAJMI I FUNDIT:

Vera Ora apelon qytetarët e Kosovës që të vaksinohen kundër COVID-19: Vaksina plotëson të gjitha standardet për cilësinë, efikasitetin dhe sigurinë

Vera Ora apelon qytetarët e Kosovës që të vaksinohen kundër COVID-19: Vaksina plotëson të gjitha standardet për cilësinë, efikasitetin dhe sigurinë

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka inkurajuar edhe një herë qytetarët që të marrin vaksinë kundër pandemisë COVID-19, dhe këtë herë përmes doktoreshës psikiatre dhe avokueses, Vera Ora.

Reklama

Nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore Rita Orës, Vera ka apeluar që të gjithë të vaksinohen kundër virusit COVID-19, pasi edhe ajo ka bërë të njëjtën gjë.

Përmes një video që është publikuar në faqen zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë së Kosovës, Vera ka thënë se ajo tashmë ka marr vaksinën anti-COVID.

Ora e cila është doktorësh psikiatre në Londër ka thënë se vaksina ka plotësuar të gjitha standardet për cilësinë, efikasitetin dhe sigurinë.

“COVID-19 mbetet si një sëmundje mjaft aktive dhe ende shumë e rrezikshme në mesin tonë, unë jam vaksinuar sepse vaksina ka plotësuar të gjitha standardet për cilësinë, efikasitetin dhe sigurinë, prandaj ju këshillojë të gjithë të vaksinoheni që të mbeteni me një jetë të shëndoshë”, ka thënë Vera përmes videos. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Kalo në kategori