LAJMI I FUNDIT:

‘Vëllai i Madh’ organizon sonte festë në BBVA për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit – ftohen edhe ish-banorët

‘Vëllai i Madh’ organizon sonte festë në BBVA për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit – ftohen edhe ish-banorët
Foto: Screenshot/Instagram

Banori i Big Brother VIP Albania 3, Meriton Mjekiqi, feston ditën e sotme (e enjte) ditëlindjen.

I lindur më 23 maj të vitit 1995, ai ka mbushur plot 29 vite jetë.

Derisa ndodhet akoma brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, atij sonte do t’i organizohet një festë nga ‘Vëllai i Madh’.

Kështu ka bërë të ditur me anë të një postimi të shpërndarë në faqen zyrtare të Big Brother.

Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 3?
Lexo po ashtu Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 3?

Veç kësaj, janë ftuar edhe ish-konkurrentët e këtij formati, e që duket se do të jetë diçka e madh.

Në ndërkohë, kanë mbetur vetëm dy ditë deri në finalen e madhe të Big Brother.

Pesë finalistët janë: Meriton Mjekiqi, Romeo Veshaj, Julian Deda, Egla Ceno dhe Heidi Baci. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Magazina
E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Kalo në kategori