LAJMI I FUNDIT:

Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 3?

Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 3?

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në finalen e madhe të Big Brother VIP Albania 3.

Finalja e edicionit të tretë të këtij reality shou do të mbahet të shtunën (25 maj).

Tashmë janë përzgjedhur pesë finalistët dhe ata janë: Julian Deda, Romeo Veshaj, Egla Ceno, Heidi Baci dhe Meriton Mjekiqi.


Të njëjtit në ndërkohë janë në garë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. Secili nga konkurrentët i ka dhënë shumë shtëpisë më të komentuar në Shqipëri për pesë muaj me radhë, ku kanë spikatur me ngjarjet dhe historitë e ndryshme.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania

Se cili do të marrë fituesin e epitetit për këtë vit mbetet për t’u parë të shtunën.

Telegrafi ka realizuar një sondazh për lexuesit, për të marrë mendimet e tyre rreth personazhit që do të fitojë Big Brother VIP Albania 3.

* Ky sondazh është realizuar nga portali Telegrafi vetëm për të matur preferencat e publikut dhe nuk lidhet me votimin zyrtar të spektaklit Big Brother VIP Albania 3.