LAJMI I FUNDIT:

Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid
Reklama

Lourdes Leon, mahnit me bikini argjendi dhe pantallona ngjyrë gështenjë teksa doli në skenë në “Festivalin e Muzikës Brava” në Madrid.

Vajza e Madonnas, Lourdes Leon, performoi në një koncert në Madrid, Spanjë të shtunën, shkruan DailyMail.


Këngëtarja 26-vjeçare doli në skenë e veshur me bikini argjendi, si dhe pantallona ngjyrë kafe në “Festivalin e Muzikës Brava” Madrid 2023 në IFEMA.

Modelja, e cila njihet me emrin artistik Lolahol, për shfaqjen e saj muzikore, përshtati veshjen e saj me makijazh të argjendtë në sy.

Kërcimtarja, e cila i la pak imagjinatës me një fustan të tejdukshëm në “Vogue Fashion Night Out” në Madrid dy ditë më parë, e stolisur me një palë vathë të mëdhenj dhe varëse.

Ajo gjithashtu mbante një “piercing” barku të varur diamanti, si dhe një koleksion të madh tatuazhesh të vogla që zbukuronin trupin e saj ndërsa performonte.

Theksojmë që parë, ajo ndoqi Shkollën e Muzikës, Teatrit dhe Vallëzimit të Universitetit të Miçiganit nga viti 2014 deri në vitin 2018.

Në gusht të vitit 2022, ajo filloi të publikojë muzikë nën emrin e saj Lolahol.

Ajo është fëmija më i madh i mbretëreshës së popit, 65-vjeçare Madonna, e cila është nënë e katër vajzave dhe dy djemve. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori