LAJMI I FUNDIT:

Vajza e Lionel Richiet i bën të gjithë ta kthejnë kokën, ekspozon pjesën e sipërme (Foto, +16)

Vajza e Lionel Richiet i bën të gjithë ta kthejnë kokën, ekspozon pjesën e sipërme (Foto, +16)

Sofia Richie nuk është ndier aspak e turpëruar gjatë një daljeje në këtë fundjavë.

18-vjeçarja është fotografuar duke shkuar në një prej lokaleve, ku argëtohen të famshmit në West Hollywood.

sof1

Vajza e Lionel Richiet i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën me veshjen që kishte zgjedhur për të veshur.

Në pjesën e sipërme, ajo ishte ‘e tejdukshme’, pa jelekë, saqë shihej gjithçka. /Telegrafi/

sof2 sof3

Në trend Magazina

Më shumë
Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij

Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij "Albania"

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Magazina
Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Magazina
Kalo në kategori